Shtëpi

Mësoni si ta ndërtoni këtë shtëpi për 99 dollarë (FOTO)

Tani ju mund të blini një maual me çmim prej $99 në formatin PDF për ta ndërtuar këtë shtëpi mbi rrota. Kjo shtëpi është ndërtuar në 4.87 metër katrorë dhe përmban në vete një papafingo për të fjetur një kuzhinë dhe të gjitha elementet tjera që do t’ju duhen për pushimet tuaja.

23 Komente

Kliko këtu për të komentuar

 • … [Trackback]

  […] There you will find 95900 additional Info on that Topic: shtepija.com/mesoni-si-ta-ndertoni-kete-shtepi-per-99-dollare-foto-2/ […]

 • … [Trackback]

  […] Find More here to that Topic: shtepija.com/mesoni-si-ta-ndertoni-kete-shtepi-per-99-dollare-foto-2/ […]

 • … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: shtepija.com/mesoni-si-ta-ndertoni-kete-shtepi-per-99-dollare-foto-2/ […]

 • … [Trackback]

  […] There you will find 12363 more Information to that Topic: shtepija.com/mesoni-si-ta-ndertoni-kete-shtepi-per-99-dollare-foto-2/ […]

 • … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: shtepija.com/mesoni-si-ta-ndertoni-kete-shtepi-per-99-dollare-foto-2/ […]

 • … [Trackback]

  […] Find More Information here on that Topic: shtepija.com/mesoni-si-ta-ndertoni-kete-shtepi-per-99-dollare-foto-2/ […]

 • … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: shtepija.com/mesoni-si-ta-ndertoni-kete-shtepi-per-99-dollare-foto-2/ […]

 • … [Trackback]

  […] Find More Information here on that Topic: shtepija.com/mesoni-si-ta-ndertoni-kete-shtepi-per-99-dollare-foto-2/ […]

 • … [Trackback]

  […] Info to that Topic: shtepija.com/mesoni-si-ta-ndertoni-kete-shtepi-per-99-dollare-foto-2/ […]

 • … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: shtepija.com/mesoni-si-ta-ndertoni-kete-shtepi-per-99-dollare-foto-2/ […]

 • … [Trackback]

  […] There you can find 51322 more Information to that Topic: shtepija.com/mesoni-si-ta-ndertoni-kete-shtepi-per-99-dollare-foto-2/ […]

 • I like what you guys are up too. Such smart work and reporting! Carry on the excellent works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it will improve the value of my website 🙂