Të tjera

Kjo suitë unike quhet “Shtëpia e karkalecave” (FOTO)

Kjo suitë në Bali ka një dysheme prej qelqi , ndryshe njihet si shtëpia e karkalecave të detit

Kjo suitë unike quhet “Shtëpia e karkalecave” dhe është pjesë e hotelit Bambu Indah në Bali. Ndodhet drejtpërsëdrejti mbi pellgun e karkalecave të ujërave të ëmbla dhe ofron një pamje të mrekullueshme në aktivitetet e banorëve të saj përmes një dysheme të qelqtë të zbutur. Në pamjen e një fshati “fshatari peshkatarësh” fshatar, ofron një dekor elegant me elementë të ndryshëm të bërë nga druri me dru tik të cilësisë së lartë.

“Shtëpia e karkalecit” është vendosur në burimin e ujit të freskët që furnizon pishinën natyrore me ujë. Verandë është private dhe komode për pasdite e zymtë që marrin tingujt e burimit të flluskoj dhe freski të ujit.

]

17 Komente

Kliko këtu për të komentuar

 • Es fordert Verlieren von Engagement bis verstehen um count Karten Auch
  bis erfassen diese ist zusätzliche harte Arbeit
  als tatsächlich Genießen Sie das Spiel zu gewinnen.

 • … [Trackback]

  […] Read More Info here to that Topic: shtepija.com/kjo-suite-unike-quhet-shtepia-e-karkalecave-foto/ […]

 • … [Trackback]

  […] Here you can find 6798 additional Information on that Topic: shtepija.com/kjo-suite-unike-quhet-shtepia-e-karkalecave-foto/ […]

 • … [Trackback]

  […] Find More Information here on that Topic: shtepija.com/kjo-suite-unike-quhet-shtepia-e-karkalecave-foto/ […]

 • I like what you guys are up too. Such intelligent work and reporting! Keep up the superb works guys I¦ve incorporated you guys to my blogroll. I think it’ll improve the value of my web site 🙂

 • This blog is definitely rather handy since I’m at the moment creating an internet floral website – although I am only starting out therefore it’s really fairly small, nothing like this site. Can link to a few of the posts here as they are quite. Thanks much. Zoey Olsen

 • … [Trackback]

  […] Info on that Topic: shtepija.com/kjo-suite-unike-quhet-shtepia-e-karkalecave-foto/ […]

 • … [Trackback]

  […] Find More Information here on that Topic: shtepija.com/kjo-suite-unike-quhet-shtepia-e-karkalecave-foto/ […]

 • … [Trackback]

  […] Find More Info here on that Topic: shtepija.com/kjo-suite-unike-quhet-shtepia-e-karkalecave-foto/ […]

 • Youre so cool! I dont suppose Ive read anything like this before. So nice to seek out anyone with some authentic ideas on this subject. realy thank you for beginning this up. this website is one thing that’s wanted on the net, someone with a bit of originality. helpful job for bringing something new to the web!