Apartment

Ide për shtëpi dhe apartamente të gjata në stilin japonez (FOTO)

Kjo arkitekturë është në model midis traditës antike dhe teknologjisë aktuale që gjendet në arkitekturën japoneze, ku tradita e përbën ambientin me zakonet e vjetra kurse teknologjinë në këtë ambient e kemi në shtrirje minimaliste.

Duke përmirësuar rrethin ku jetojmë, duke kombinuar inovacionin, cilësinë, origjinalitetin dhe ngjyrën, në projekti “Iong house”në hyrje spikasim një kuti blu që përgatit vizitorin për pamjet e ambientit breda, duke lënë m’bresa për dhomën e ndenjes.

Në qendër është një raft librash me një lartësi që ndan hapësirën e dhomës. Përzierja e ngjyrave dhe formave të këtij apartamenti siguron personalitetin dhe guximin aq të dëshiruar nga klienti. Hapësira e ngrënies është e integruar me kuzhinën. Një pamje plotë ngjyra në harmoni me njëra tjetrën.

20 Komente

Kliko këtu për të komentuar

 • Hello just wanted to give you a quick heads up. The words in your content seem to be running off the screen in Internet explorer. I’m not sure if this is a formatting issue or something to do with internet browser compatibility but I figured I’d post to let you know. The design look great though! Hope you get the issue fixed soon. Thanks

 • … [Trackback]

  […] Find More here on that Topic: shtepija.com/ide-per-shtepi-dhe-apartamente-te-gjata-ne-stilin-japonez-foto/ […]

 • After contemplating many above components in the event you nevertheless wish
  to be a specialist then you can certainly go ahead and perform online poker games,
  nevertheless you must be cautious constantly.

 • … [Trackback]

  […] Find More to that Topic: shtepija.com/ide-per-shtepi-dhe-apartamente-te-gjata-ne-stilin-japonez-foto/ […]

 • Valuable info. Fortunate me I found your web site accidentally, and I’m stunned why this twist of fate didn’t happened earlier! I bookmarked it.

 • Hiya, I am really glad I have found this info. Nowadays bloggers publish only about gossips and web and this is actually frustrating. A good website with interesting content, this is what I need. Thanks for keeping this website, I’ll be visiting it. Do you do newsletters? Can not find it.

 • … [Trackback]

  […] There you will find 43057 more Info to that Topic: shtepija.com/ide-per-shtepi-dhe-apartamente-te-gjata-ne-stilin-japonez-foto/ […]

 • … [Trackback]

  […] Here you can find 45505 more Information on that Topic: shtepija.com/ide-per-shtepi-dhe-apartamente-te-gjata-ne-stilin-japonez-foto/ […]

 • I was reading through some of your articles on this website and I think this website is very instructive! Retain putting up.

 • naturally like your website but you need to take a look at the spelling on several of your posts. Several of them are rife with spelling problems and I to find it very troublesome to tell the truth on the other hand I?¦ll surely come back again.

 • hello there and thanks for your info – I have certainly picked up something new from right here. I did however experience some technical issues the use of this website, since I skilled to reload the website lots of occasions prior to I could get it to load correctly. I were thinking about if your hosting is OK? No longer that I am complaining, but sluggish loading instances instances will very frequently impact your placement in google and can injury your high-quality ranking if advertising and ***********|advertising|advertising|advertising and *********** with Adwords. Anyway I’m including this RSS to my e-mail and can glance out for much more of your respective interesting content. Ensure that you update this once more soon..

 • … [Trackback]

  […] Read More to that Topic: shtepija.com/ide-per-shtepi-dhe-apartamente-te-gjata-ne-stilin-japonez-foto/ […]

 • You made some respectable factors there. I regarded on the internet for the issue and found most people will associate with together with your website.

 • … [Trackback]

  […] Read More on on that Topic: shtepija.com/ide-per-shtepi-dhe-apartamente-te-gjata-ne-stilin-japonez-foto/ […]